001-(858)888-5173

[email protected]


Click Here to Add a Title

Click this text to start editing. This multi-element block is great for showcasing a particular feature or aspect of your business. It could be a signature product, a picture of your entire staff, an image or your physical location, etc. Double click the image to customize it, edit the text, and choose a call-to-action for you button - what do you want people to do now?

Learn More


Dışarı gönderdiğin ışık ve sevgiyi kendine de çekiyorsun. Sana ihtiyaç duyanlar, kalbinin ateşinden ve huzurlu halinden besleneceklerdir. Güneş ve Ay'ı içeren ismin gibi ışıltılı bir denge olmaya devam et, Aysun. (K.T.)

***

'' Özelsin. Senin varlığını paylaşmanın meditatif bir kalitesi var..'' (T.O.)

***

''Sen her birimize dokunmaya ve kim olduğumuzu bize öğretmeye gelmiş eski bir ruhsun. Seni kalbimin derinliklerinden minnetle seviyorum.'' (O.A.)

***

Kızkardeş, sana bişey söylemeliyim!!! Dans dersimizden beri adeta bir ''erkek mıknatısıyım''... Bana ne yaptıysan, hoşuma gitti ! (V.G.)

***

Aysunita! Bugün mumlarımızı yakarken ve hayatımızda bize ilham olan insanlara kadehimizi kaldırırken seni düşünüyorum. Ne kadar olduğunu biliyor musun? Seni görmesem de, fiziksel yakınlıkta olmasak ta bana esin oluyorsun. Bana uzaktan ve yakından işte böyle ışık oluyorsun. (C.M.)

***

Çok teşekkür ederim. Kendimi harika çok iyi hissediyorum. Enerjin ve niyetin harika. Sesin bile bu iş için yaratılmış. Yapman gereken işi yapıyorsun. (W.B.)

***

Seansımızdan sonra iyi hissettiğimi bildirmek istedim. o Ilık his devam etti. Dün biraz başım ağrıdı ve biraz yorgundum. Ama genel olarak yükselme hissediyorum. (H.D.)

***

Sevgili Aysun,

Sana ve seni bana gönderdiği için Tanrıya çok teşekkür ederim.     Nadir, benzersiz enerjin, şevkatin ve harika hipnoterapi tekniklerinle,  bana hiç beklenmediğim ve  kesinlikle mucizevi bir şekilde çok yardımcı oldun.  Hayat zorluklarla devam ederken, şimdi daha konsantre ve güçlü bir haldeyim.  Sana, bize öte tarafdan bakan değerli anneme ve Tanrıya bir kez daha minnetlerimi sunarım.  Seninle paylaştığım durumu başardım ve şimdi ruhen daha yüksek ve  daha asil hissediyorum.  Bilgeliğinin, güzelliğinin ve yaşlı ruhunun, gelmiş olduğun, eski ve mucizevi topraklarla bağlantılı olduğu şüphesiz.  Aysun, Tanrı'nın sana bahşettiği sevgi ve ruhsal cömertlikle, bitmez tükenmez karanlık bir gecede fener gibisin; iyileştiren dokunuşsun; nadir bir mücevhersin. Sana tekrar tekrar teşekkür ederim.  En iyi kendine bak ve inşallah yakında tekrar bağlantıya geçeriz.  (A.R.)

***

Senin alanında olmayı çok isterim.  Çok merak ediyorum ve daha çok öğrenmek istiyorum.  Sana şunu söyleyebilirim ki, bana ve hayatıma öyle dokundun öyle yardımcı oldun ki, benimle çalıştığın bir kaç seans süresince, yıllardır bugüne kadar almış olduğum psikolojik yardımdan çok daha faydalandım.  Hatta, seninle yaptığımız ilk telefon konuşmasında seninle hemen bağ kurdum ve bu çok özel bir şey.    Bir çok insan bizim düşünce yapımıza açık değil ve bu dünyada çok büyük ve iyi insanlar olmasına rağmen, onlarla bizim kurduğumuz bağın ufacık bir parçasını bile kuramıyorum.  Seninle tanıştığıma çok memnunum ve hayatım boyunca tanımaya devam etmek istediğim bir kişi olacağını biliyorum.   Sen tanımak, iletişimde kalmak ve adımlaını bir çok konuda takip etmek istediğim birisin.  Kesinlikle çok şaşırtıcısın.  Yaptığın işte harikasın.  Enerjin çok pozitif ve seni gördüğümde ister istemez gülümsemeye başlıyorum.  (K.K.)

***

Aysun, kızımın doğumuna hazırlanmamın ayrılmaz bir parçası oldu.  Çalışma alanı temiz ve rahat, duruşu tamamıyla sevgi ve nezaket dolu.    

Aysun mükemmel bir hipnoterapist ve şifacı.  Kızımın doğumu için hazırladığı, BANA ve KIZIMA özel, bir imgeleme protokolu ile bize rehberlik etti.  Benim ve kızımla aramızda çok güzel bir bağ yarattı.   BENİ ve HEDEFLERİMİ anladı.  Benimle yaptığı çalışma ile, suda yapacağım doğal doğumla ilgili yüklenmiş olduğum anksiyete ve endişelerime çok büyük çapta yardımcı oldu.   Aysun'un bana özel yarattığı hipnozla doğum tekniklerini, doğum sürecinde, yanımda o olmadan kendim de uygulayabildim.  O yetenek ve bilgileri doğum zamanı geldiğinde kullanabilmek çok hoş ve şaşırtıcı idi.  Hala yıllar sonra, büyük sevgiyle, Aysun'un bana vermiş olduğu imgelemeyi kullanırım.  O, harika parlayan, bilge bir rehber.  (L.C.)

***

Sizden yardım almaya geldiğimden bu yana 2 yıl geçti.  Bana kendimi iyileştimeme yardımcı olduğunuzu bildirmek istedim.  Zamanla, her an içinde, daha da sağlıklı bir versiyonumu yaratmaya devam ediyorum.  Dönüş noktamın, sizinle olan ziyaretlerim sırasında gerçekleştiğini düşünüyorum ve size çok minnettarım.   Ben de bir şifacı olarak, diğer şifacıların yaptığı işleri teyid ederek onların daha da güçlenmelerini ve iyi iş yaptıklarını bilmelerini istiyorum.  Yani çok teşekkür ederim.  San Diego bölgesine geldiğimde sizinle tekrar bağlantıya geçmeye ve başarıyla ilgili belli başlı telkinler alarak kendimi tekrar programlamaya niyetliyim.   Şu an hayat güzel ilerlese de, daha da çok mutluluk ve bollukla cesaretlendirilmek için süperşarj olmak isterim.  Teşekkürler ve yakında görüşmek üzere!  (P.L.)

                                                                                                                                                ***

Sevgili Aysun,

Dün kutsal alanını benimle paylaştığın ve bana verdiğin Reiki uyumlaması ve şifalanma çalışması için çok teşekkür ederim... Yoga'dan Jen beni ziyaret etti.  Beraberce Ashtanga ya gittik ve sonrasında bende bişeyler atıştırmaya geldik...  ve gelen mesajların netliği müthiş ve şaşırtıcı... Daha önceleri, ''okurken'' anlamaya çalışırdım.  Şimdi sadece görüyor ve anlıyorum.  Kanallar açık ve öyle kutsanmış hissediyorum ki!!!   

Hayatımda kilitli kapıları açan bir anahtar olduğun için sana tekrar teşekkür ederim.  Gizemlerle ve içimdeki kaynakla bağlantıdayım.  Tepelerden AMEN diye bağırmak istiyorum:)  Önümüzdeki haftayı heyecanla bekliyorum.   Yolculuğumda paylaşımlarınla yanımda ve bana yardımcı olduğun için çok çok teşekkür ediyorum.  Parlak bir geleceği ve tüm olacakları seninle paylaşmayı heyecanla bekliyorum.  Çok huzur ve sevgiler...  (B.P.)

***

Dün akşam ki göbek dansı dersinden çok keyif aldım.  En heyecanlı bölümü meditasyondu.  İmgelemek ve keşfetmek çok büyüleyiciydi.  Çakra dengelemek te çok hoşuma gitti.  Işığın bedenimden geçmesini imgelemek çok zarifti.  Işığın bakış açısıyla anatomime bir göz atmak gibiydi.  Çok huzurlu ve bağlantıda olduğumu hissettim.  Bugün sırtım biraz ağrıyor ve omuzlarımı sıktığımın daha farkındayım. Nefes alıp gevşemem gerektiğini hatırlıyorum.  Bugün kendimi sıktığımı farkettikçe, araba kullanırken seslice, ya da iş yerinde, özel alanımdayken de sessizce olumlamalarımı söyledim. Nefesleri içime çekerken parıltılı olumlu enerjiyi, dışarı verirken ise grey ve daha kara bir olduyu imgelemeye gayret ettim.  Kesinlikle konsantre olmama yardımcı oluyor.  (C.R.)

***

Dün benimle geçirdiğiniz zaman için çok teşekkür ederim.  Sizden çok ilham aldığımı belirtmeliyim.  Size çok saygı duyuyorum ve yolculuğunuzdan çok büyülendim.  İçimdeki sırları size açmak çok rahatlatıcı geldi.  Bir takım iç görülerim var ama bunları bir başka kişiyle paylaşmanın dönüştürücü bir etkisi var.  Gerçek duygu ve hislerimi paylaşmamı sağladığınız için teşekkür ederim.  Bunları aile ya da yakın arkadaşlarla paylaşmak zor ve eminim bunu anlıyorsunuzdur.  Sizinle tanıştığım için çok mutluyum.  Tekrar teşekkürler.  (C.R.)

***

Aysun.... Seni tanıdığım için çok kutlu hissediyorum!!! Dün Madi ile görüştüğün için çok teşekkür ederim.  İkimiz de HARİKA ve çok sakin hissettik.  Madi'nin seni görmeye devam etmesini istiyorum.  Çok sevdi!  Lütfen bizi bir daha ne zaman görebileceğini ve kaç seans gelmemiz gerektiğini bize bildir.  Ayrıca, bu hizmetlerin için ödeme yapmak istiyorum.  Ne kadar borçlu olduğumuzu lütfen bize bildir.  Güzel enerjin ve ruhun için teşekkürler.  Yarın görüşmek üzere! (J.T.)

***

HARİKA meditasyon için teşekkürler...Madi şarkılar ve danslarla uyandı...ve ''çooook iyi uyudum ANNE'' dedi.  Bu Pazartesi yine gelmek istiyor.  Bu çalışma gerçekten ona çok yardımcı oldu. Seni tanıdığım ve hayatımda olduğun için çok mutlu ve kutlu hissediyorum...xoxoxo (J.T.)

***

Seanslarımızdan çok memnun kaldım ve umarım arkadaş kalabiliriz.  Sen harika bir insansın, Aysun ve seninle iletişimde olmaktan çok hoşnut kaldım.  Sevgiler.  (T.F.)

***

Seninle konuşmayı özlüyorum...Hipnoz ve enerji terapi eğitimleri verdiğini bilmiyordum.  Bunlar benim çok ilgimi çekiyor.  Bana lütfen biraz daha detaylı bilgi ver.  Seanslarımızdan sonra gerçekten çok değiştiğimi düşünüyorum!  Bu ay sonunda Rusya'ya gitmek için heyecanlıyım.  Ama tabii ki zihnim yine araya girip bu kadar uzun bir uçuşu tolere edemeyeceğimi, panikleyeceğimi ve aklımıı kaçıracağımı söylüyor.  Ama gerçekten gitmem lazım.  Bana öğrettiğin egzersizleri yapmaya devam ediyorum.  Değişik renklerle yaptığın çakra aktivasyonunu yapınca çok iyi hissediyorum.  Bundan gerçekten çok hoşlandım.   Herneyse, umarım gitmeden seninle tekrar konuşabilirim.   (T.F.)

***

Seansımızı ve senin yasemin cennetinde birlikte geçirdiğimiz zamanı, çok sevdim- tabii şimdi benim de yasemin ekmem lazım! Seni gördükten bir saat sonra kargamı gördüm- şaka yapmıyorum; gözgöze geldik...Bugün onu ve arıkuşunu en az 3 kez daha gördüm.  O kargaya bakmak beni o kadar çok mutlu ediyor ki, GÜLÜMSÜYORUM! Seni seviyorum.  Detox'unun nasıl geçtiğini bana anlat.  Ben de detox kitabımı çıkarıp yakında başlayacağım.  xoxo.

Not: Bu haftadan sonraki hafta, evimi ve bahçemi kutsama işlemi yapabilir miyiz?  İlk denemeden doğru şekilde yapıp yapamayacağımdan emin değilim! (O.O.)

***

Bugün bana çok şey verdin ve sana gerçekten minnettarım.  Eve geldiğimde, anneme, kalbimi açıp onu ne kadar sevdiğimi ve onunla gurur duyduğumu ve ondan da benim şimdiki yeni benliğime anlayış ve saygı duymasını rica ettiğim bir mektup yazdım.  Şimdi küçük kızı özgürleşmiş, yetişkin bir kadın olduğumu belirttim.  O da cevap verdi.  Gözyaşlarıyla doldum.  Benimle çok gurur duyuyor ve bunun nasıl bir his olacağı hakkında hiç bir fikrim yoktu.  Bitti.  O kadar basit.  Önümüzdeki harika zamanları kalbimin derinliklerinde hissediyorum şimdi.  Hayatımda parlayan ışık ve sütun olduğun için sana teşekkür ederim benim sevgili kızkardeşim.   Umarım bütün dileklerin gerçekleşir; senin konuşmalarından birini dinlemek için dünyanın öbür ucuna giderim.  Ve kim bilir, belki ben de aynısını yaparım.  Çocuklarım ve senin için şarkılar söylerim.   (E.G.)

***

Ginny teyzemin yasını ve acısını dindirmeme yardımcı olduğun için sana kalbimin derinliklerinden teşekkür ederim. Bu hafta kendimi çok daha hafif hissediyorum. Buna ek olarak, kendimi daha çok tatlı teyzemi hatırlayıp düşündükçe gülümserken buluyorum.  Sen hayatımda büyük bir lütufsun.  Eşim Rich'e, tezini bitimesi için, ona meydan okuduğunu söyledim.  Bunu yüzünde bir gülümsemeyle kabul etti.  Ve tabii ki ertesi sabah universitedeki danışmanı ile telefondaydı. Anlayacağın, hizaya geldi!  (P.B.)

***

Sevgin için teşekkürler.  Ben de sana sıcaklık ve samimiyete geri gönderiyroum.  Harikasın; seni son gördüğümden beri  ne tek bir migren ne de mide ve bağırsakla ilgili konu yaşamadım.  Çok belli ki, şimdi çok fazla duygu yüklüyüm.  Şanslıyım ki, sen biraz rahatlamama ve yükleri boşaltmamama yardımcı oldun.  Aynı zamanda, sigara içmek isteğim de uçtu gitti.  Her neryse,  bana her zaman yardımcı elini uzattığın ve orada olduğun için teşekkürler.  Umarım senin de herhangi bir yardıma ihtiyacın olursa, burada olduğumu biliyorsundur.  Elimden geleni yapacağımı bilmeni isterim.  (F.F.)

***

Çok iyiyim ve seanslarımızın ödüllerinin tadını çıkarıyorum.  14 pounds aşağıdayım ve sonunda egzersiz yapmaktan hoşlandığım ve bunun bir hayat biçimi haline getirebildiğim bir yerdeyim.   Zihinsel olarak güvenli hissediyorum ve geçmişten daha çok, an'da yaşayabiliyorum.  Bana çok yardımcı oldun ve bunun için çok teşekkür ederim.  (S.K.)

***

Dün için teşekkür ederim.  Hayatımda bir mucize ve kutsamasın.  CD ni dinledim ve çok rahatladım...ve gerçek sesin de aynı CD deki gibi, sakinleştirici :)  (T.M.)

***

Bu Cuma tam olarak bir aydır sigara içmiyorum.  Çok iyi hissediyor, kendimle gurur duyuyorum.  Sigara içmenin hayat tarzıma uymadığını biliyordum.  Hipnoz sigarayı bırakabilmem için, beni ulaşmam gereken zihinsel koşula getirdi.  Tekrar teşekkürler ve umarım sen de iyisindir.  (S.O.)

***

0